استخدام نظیف کار

شما می توانید برای استخدام با وارد کردن مشخصات خود و انتخاب گزینه شغل مورد نظرتان این اطمینان را داشته باشید که به خواسته شما احترام و در اسرع وقت پیگیری تا به شغل مورد نظرتان دست یابید.

  نام (الزامی)

  نام خانوادگی (الزامی)

  سال تولد

  کد ملی

  وضعیت تأهل

  جنسیت

  آدرس

  انتخاب شغل

  پیام شما

          دانلود اپلیکیشن نظیف کار( پیمانکاران )

  فرآیند استخدام :
  متقاضیان می توانند با دانلود و نصب کردن اپلیکیشن نظیف کار ، با فشردن گزینه ثبت نام ، اطلاعات درخواستی ما را کامل وبا زدن گزینه ثبت نام ، اطلاعات خود رابرای شرکت نظیف کار ارسال کنند
  همکاران ما در دایره استخدام بر اساس معیارهای لازم با ثبت نام شدگان تماس گرفته واز آنها دعوت می نمایند تا جهت تطبیق مدارک با اطلاعات وارد شده در زمان ثبت نام و تشخیص هویت به آدرس اعلامی مراجعه نمایند
  با مراجعه دعوت شدگان ، در صورت عدم مغایرت های احتمالی تشکیل پرونده شده و فرآیند استخدام کامل و به دایره آموزش ارجاع داده می شوند.

  فرآیند آموزش :
  بعد ازتکمیل فرآیند استخدام ، همکاران ما در دایره آموزش ، با برگزاری کلاسهای آموزشی به صورت تئوری و عملی ، نظیف کاران را برای شروع به کار با اَپ آماده می کنند.

  کلاسهای آموزشی تئوری :
  در این کلاسها به مدت ۴ ساعت به نظیف کاران نحوه برخورد با مشتری ، استفاده از شوینده ها ، استفاده از اپلیکیشن ، آشنایی با محدودیت ها و تعهدات و ... آموزش داده می شود.

  آموزش عملی :
  در این مرحله نظیف کاران جهت گذراندن کلاسهای آموزش عملی ، به مدت ۳ روز در موسسات زیر مجموعه و زیر نظر ناظر ( با دریافت دستمزد کامل) در یک محدوده خاص آموزشهای لازم را فرا گرفته و به نظافت راه پله مشغول میشوند و بعد از گذراندن دوره ۳ روزه ، با تایید ناظر به نظافت منزل در موسسه های زیر مجموعه نظیف ( با دریافت دستمزد کامل ) از ۳ تا ۳۰ روز مشغول به کار می شوند.

  فعالسازی اَپ نظیف کار :
  بعد از گذراندن مراحل ثبت نام ، استخدام و آموزش ، کد کاربری و رمزعبور جهت فعالسازی اپ نظیف کار به ایشان ارسال می گردد و آماده سفارش گرفتن می شوند.

   

  bigtheme