منو سایت
صفحه نخست درباره ما سوالات متداول قوانین و مقررات دانلود نظیف ثبت سفارش مقالات
لوگو شرکت نظیف
لوگو شرکت نظیف
به سامانه نظیف خوش آمدید
از ثبت سفارش تا اتمام کار همراه شما هستیم
به کل تهران اعزام نظافتچی داریم
نظافت تخصص ماست
نظافتچی های حرفه ای را از ما بخواهید
اعزام نظافتچی آقا مجرب و متعهد
اعزام نظافتچی خانم کاربلد و مطمئن
اعزام نظافتچی با ارائه فاکتور رسمی

هشدارهای پلیسی و امنیتی

پیام رئیس پلیس آگاهی

با توجه به نزدیک شدن نوروز، برخی موسسات خدماتی که قانونی نیستند اقدام به اعزام کارگر به منازل برای نظافت خانه ها می کنند که شهروندان باید نسبت به این موسسات هوشیار بوده و از خدمات موسسات قانونی بهره مند شوند.

محمدرضا مقیمی افزود: این گونه موسسات به صورت خودجوش، تبلیغ می کنند و در فصل خاصی از سال مثل ایام نزدیک به نوروز فعال می شوند.

وی با بیان اینکه از این دست پرونده ها در پلیس آگاهی بسیار است، گفت: در این پرونده ها ذکر شده که همسر یا پسر، خانمی که به عنوان کارگر از سوی این موسسات برای نظافت اعزام شده اند، گاو صندوق، اشیای قیمتی و طلاجات خانه را شناسایی کرده و اقدام به سرقت کرده است یا در موارد دیگر، فردی حدود دو یا سه سال با خانواده ای کار می کرده و بعد از مدتی قصد داشته به شهر خود بازگردد و حق خود می دانسته که پولی از خانه ای که در آن کار می کرده، ببرد.

رئیس پلیس آگاهی نیروی انتظامی اضافه کرد: شهروندان باید هوشیار باشند و هر فردی را برای انجام نظافت منزل، نپذیرند و برای این منظور از موسساتی استفاده کنند که کنترل روی افراد زیر نظر خود را دارند، این موسسات ثبت و ضبط شده اند و به صورت قانونی فعالیت می کنند و در مقابل افرادی که به منزل شما می فرستند، پاسخگو هستند.

سردار مقیمی اضافه کرد: در صورتی که این افراد از سوی موسسات غیر رسمی و غیر قانونی اعزام شوند، در مقابل هر گونه عملکرد این افراد، کسی پاسخگو نیست چرا که این گونه موسسات خودجوش فعال شده ، دو یا سه ماه فعالیت می کنند و بعد تعطیل می شوند در صورتی که موسسات رسمی و ثبت شده پاسخگوی کارمندان خود هستند و اطلاعات ریز کارمندان خود را داشته و نظارت و کنترل دارند.

پیشنهادات و انتظارات ما

کارگرانی را استخدام کنید که نسبت به آنها شناخت کافی دارید یا اینکه فرد مورد نظر از محله خود شما باشد و سالها برای ساکنان محل کار کند ، همچنین کارگر باید از شرکتهای معتبر معرفی شده باشد.

توجه داشته باشید که در زمان حضور کارگران از در اختیار گذاشتن کلیدهای منزل و نیز در دسترس قرار دادن وسایل و اشیاء قیمتی جداً خودداری کنید.

محل نگهداری اشیاء قیمتی باید در جایی باشد که کارگران در حین نظافت منزل متوجه محل آن نشوند.

از بیان نکات و مسائل ریز زندگی خود نزد کارگران جداً خودداری کنید زیرا افشای این مسائل موجب می‌شود تا کارگر از آن به عنوان حربه‌ای در نزد بقیه افراد خانواده استفاده کند.

در طول زمان حضور کارگران در منزل، ساکنان خانه شخصاً حضور داشته و بر کارکردن آنها نظارت کنند.

در برخی موارد با شما ارتباط میگیرند و عنوان می‌کنند که با مشکل مالی مواجه شده‌اند و درخواست کمک مالی می‌کنند ؛ این مورد به هیچ وجه مورد تایید شرکت نمی ‌باشد و انتظار می‌رود که شما بدون احساس تصمیم بگیرید

عدم هماهنگی مستقیم با کارگر

هماهنگ کردن مستقیم با کارگر برای انجام خدمات در روزهای آتی ، باعث کاهش اعتبار ناخواسته کارگر نزد شرکت و بعضا سوء استفاده های احتمالی برخی از کارگران که جهت جلب اعتماد مشتریان به صورت موقت در شرکتهای خدماتی مشغول و بعد از مدتی به بهانه های مختلف با شرکت تسویه حساب کرده و با توجه به عدم آگاهی مشتری از این موضوع و نیت غیرقابل پیش بینی که کارگر از قبل داشته ، منجر به مسائلی همچون سرقت ، خسارت ، درخواستهای نامشروع و .... میشود و از آنجایی که هماهنگی ها با شرکت صورت نگرفته است شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال رویدادهای احتمالی را نمی پذیرد لذا شایسته است جهت برخورداری از امنیت بیشتر و برنامه ریزی بهتر از هماهنگی مستقیم با کارگر خودداری نمایید

اقدام نظیف در زمان ادعای مشتری

زمانی که ادعایی از طرف یکی از مشتریان صورت بگیرد حتما پیمانکار خاطی تا زمان رفع مشکل و اتهام به حالت تعلیق درمی اید و به هیچ وجه برای ایشان کار گرفته نمی‌شود و همچنین با مشتریانی که روزهای آینده ایشان را رزرو کرده‌اند تماس می‌گیریم تا کار مربوطه تغییر پیمانکار و یا برای روزهای بعد جابجا شود و یا نهایتا کنسل شود تا مجدد مشکل پیش آمده برای مشتری بعدی تکرار نشود

بافرض بر اینکه ادعای اول رد و حل شده باشد در صورتی که مجدد ادعایی مبنی بر گم شدن اشیا صورت پذیرد پیمانکار خاطی غیرفعال می شود و با مشتریانی که سفارشهایشان برای روزهای آینده پذیرفته شده تماس گرفته میشود تا تغییر پیمانکار صورت پذیرد و یا سفارش آنها کنسل شود